Mam talent

Drodzy nauczyciele i uczniowie!

Zachęcamy Was do prezentacji swoich zainteresowań, pasji, talentów i hobby na szkolnej stronie internetowej www.sp10wloclawek.pl w zakładce „Mam talent”. Aby prezentować swoje hobby i pasje należy przesłać  e-mail na adres annazach10@wp.pl , e-mail powinien zawierać następujące informacje:

Imię i nazwisko

Opis Twojego zainteresowania, hobby:

- jakie to hobby,

- od ilu lat trwa,

- opis kolekcji ( jeżeli coś zbierasz)  lub rodzaju zainteresowania  ( np. taniec, sport, pisanie wierszy, fotografowanie itp.),

- zdjęcia ( max. 3 zdjęcia),

- sukcesy w tej dziedzinie (np. dyplomy, nagrody, inne osiągnięcia).

W czerwcu  jury ( uczniowie i nauczyciele) wybierze zwycięzców w 3 kategoriach:

I   kategoria – klasy 0 – III

II  kategoria – klasy IV – VI

III kategoria – nauczyciele

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU I PREZENTOWANIA SWOICH TELENTÓW !!!

Nazywam się Zuzanna Bartczak,jestem uczennicą klasy 5b . Moją pasją jest taniec disco dance oraz hip-hop. Trenuję go od 2008 roku . Od 4 lat trenuję w Judyta Witkowska-dance studio. Zajęcia prowadzone są pod okiem trenerki Judyty Witkowskiej oraz Sylwii Sierakowskiej. Chętnie uczestniczę w zajęciach , które odbywają się cztery razy w tygodniu . Taniec daje mi mnóstwo korzyści , poprawia równowagę , pozwala poznać swoje ciało. Biorę również udział w zawodach i mam na swoim koncie wiele sukcesów . Jednym z nich jest udział na mistrzostwach świata w Czechach w Liberec. Zdobyłam tam  2 miejsce w hip-hopie w duecie ,2 miejsce z mini formacją JWDS oraz 5 miejsce w solo disco. 21 listopada 2015 byłam na turnieju tańca sportowego o Mistrzostwo Mokotowa gdzie zdobyłam 2 miejsce w solo disco ,2 miejsce w solo hip-hop oraz 2 miejsce w duecie hip-hop.  Osiągnięte sukcesy są dla mnie motywacją do dalszych ćwiczeń i ciężkiej pracy.