Mam talent

Drodzy nauczyciele i uczniowie!

Zachęcamy Was do prezentacji swoich zainteresowań, pasji, talentów i hobby na szkolnej stronie internetowej www.sp10wloclawek.pl w zakładce „Mam talent”. Aby prezentować swoje hobby i pasje należy przesłać  e-mail na adres annazach10@wp.pl , e-mail powinien zawierać następujące informacje:

Imię i nazwisko

Opis Twojego zainteresowania, hobby:

- jakie to hobby,

- od ilu lat trwa,

- opis kolekcji ( jeżeli coś zbierasz)  lub rodzaju zainteresowania  ( np. taniec, sport, pisanie wierszy, fotografowanie itp.),

- zdjęcia ( max. 3 zdjęcia),

- sukcesy w tej dziedzinie (np. dyplomy, nagrody, inne osiągnięcia).

W czerwcu  jury ( uczniowie i nauczyciele) wybierze zwycięzców w 3 kategoriach:

I   kategoria – klasy 0 – III

II  kategoria – klasy IV – VI

III kategoria – nauczyciele

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU I PREZENTOWANIA SWOICH TALENTÓW !!!

Iga Kaczmarek i Nadia Jagoda uczennice klasy 1b- ich pasją jest taniec. Do magicznego świata tańca wprowadziły je mamy, zaprowadzając je do szkoły tańca- JUDYTA WITKOWKA DANCE STUDIO. Swoją magiczną przygodę zaczeły w iwkeu 3 lat. Obecnie tańczą 4 lata Trenują pod okiem ambitnych i profesjonalnych tancerzy. Zajęcia prowadzone są z wielką radością i energią. Początek drogi tanecznej rozpoczęły jako małe  baletnice. Trenują kilka razy w tygodniu, różne rodzaje tańca: disco dance, jazz i akrobatyka. Dziewczynki reprezentują szkołę na ogólnopolskich turniejach tańca nowoczesnego, gdzie zdobywają miejsca medalowe. Były to przeróżne turniejem.in. Turniej Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa w Warzawie, Ogłonopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Grażyna Potocka w Bydgoszczy, Ogólnopolski turniej Tańca Nowoczesnego Solo Duet w Bydgoszczy, Ogólnopolski Turniej Bydgoska Układanka w Bydgoszczy. Turniej Ogólnopolski w Toruniu, Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Poznaniu. Zabawa z tańcem przerodziła się w wielką pasję i zamiłowanie do tańca.

Nazywam się Zuzanna Bartczak,jestem uczennicą klasy 5b . Moją pasją jest taniec disco dance oraz hip-hop. Trenuję go od 2008 roku . Od 4 lat trenuję w Judyta Witkowska-dance studio. Zajęcia prowadzone są pod okiem trenerki Judyty Witkowskiej oraz Sylwii Sierakowskiej. Chętnie uczestniczę w zajęciach , które odbywają się cztery razy w tygodniu . Taniec daje mi mnóstwo korzyści , poprawia równowagę , pozwala poznać swoje ciało. Biorę również udział w zawodach i mam na swoim koncie wiele sukcesów . Jednym z nich jest udział na mistrzostwach świata w Czechach w Liberec. Zdobyłam tam  2 miejsce w hip-hopie w duecie ,2 miejsce z mini formacją JWDS oraz 5 miejsce w solo disco. 21 listopada 2015 byłam na turnieju tańca sportowego o Mistrzostwo Mokotowa gdzie zdobyłam 2 miejsce w solo disco ,2 miejsce w solo hip-hop oraz 2 miejsce w duecie hip-hop.  Osiągnięte sukcesy są dla mnie motywacją do dalszych ćwiczeń i ciężkiej pracy.