Niedziela 28 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Waleria, Ludwik, Paweł

Dzieciaki na rowery

Zawody rowerowe „Dzieciaki na rowery”
W czwartek 7 września 2023r. drużyna z naszej szkoły wzięła udział w zawodach rowerowych „Dzieciaki na rowery”. Organizatorem zawodów było Włocławskie Stowarzyszenie Kolarstwa Górskiego "MTB Team". Impreza odbywała się na stadionie OSiR „Przylesie”. Zawody przeznaczone były dla uczniów szkół podstawowych i polegały na przejechaniu po lesie trzykrotnie pętli 2km.Trasa była wymagająca ponieważ było sucho i uczestnicy musieli jechać przez piasek, na dodatek dokuczał upał. Mimo tych utrudnień nasi uczniowie zajęli 5 miejsce Antek Paszkowski i 6 miejsce Oskar Szpadziński w stawce 50 zawodników. Podczas poszczególnych wyścigów instruktorzy WOPR przeprowadzili pokazy ratownictwa. W zawodach z naszej szkoły brali udział uczniowie kl. 7b: Antoni Paszkowski, Oskar Szpadziński i Krzysztof Czarniak. Opiekunem zespołu był p. Krzysztof Żywica.