Sobota 27 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Felicja, Teofil, Zyta

Szkoły pełne talentów

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły!
Pomóżcie naszym dzieciom zdobyć wspaniałe nagrody w programie lojalnościowym LIDLA „Szkoły pełne talentów”, który jest oparty na formule benefitów za zrobione zakupy. Za produkty kupione w Lidlu będzie można zdobywać vouchery – „talenciaki” – które następnie możecie przekazać do szkoły.
Każdy zarejestrowany „talenciak” to punkt dla naszej placówki, a także los na loterii.
Możecie Państwo przypisać zgromadzone Talenciaki do naszej szkoły w następujący sposób:
1. Skanując aparatem swojego smartfona kod QR znajdujący się na odwrocie Talenciaka, wybrać szkołę i przypisać do niej Talenciaka.
2. Wchodząc na stronę Kampanii lidl.pl/Szkoly w przeglądarce internetowej wybrać szkołę po przekierowaniu na szkoly.lidl.pl , przepisać kod alfanumeryczny znajdujący się na Talenciaku, a następnie przypisać Talenciak do niej.
3. Umieścić Talenciaka w fizycznej formie w specjalnie przygotowanym do tego celu pojemniku znajdującym się na dyżurce szkolnej.