Sobota 20 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Agnieszka, Teodor, Czesław

WIZYTA w DPS we WŁOCŁAWKU

,,Dzień Babci i Dziadka” to wydarzenie bardzo ważne zarówno dla naszych babć i dziadków ale również dla wnuków, którzy w sposób szczególny mogą wyrazić swoją wdzięczność, miłość i szacunek dla starszego pokolenia. Nie inaczej pomyśleli nasi szkolni wolontariusze, którzy przygotowując specjalne przedstawienie z poezją w tle odwiedzili DPS we Włocławku na ul. Brzeskiej. Przy muzyce, poezji znanych polskich poetów m.in. Księdza Jana Twardowskiego, Wisławy Szymborskiej a także własnoręcznie upieczonego ciasta przez naszą wolontariuszkę Nicolę Czupryniak spędziliśmy niesamowity czas z babciami i dziadkami, tym samych akcentując to piękne święto . Ta trwająca od dawna przyjaźń niesie za sobą jakże pozytywne relacji , dając nam mądre rady, inne spojrzenie na życie, ucząc szacunku dla starszych osób. Dziękujemy Wam , że jesteście drodzy dziadkowie i babcie!