Poniedziałek 06 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Judyta, Jan, Jurand

W dniu 25 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 22 odbył się 2 etap II edycji Konkursu fizyczno -informatyczego "O obrotach, czyli co jest w środku". Spośród wielu nadesłanych prezentacji komisja konkursowa wybrał 8 najlepszych. Twórcy prezentacji wraz z opiekunami zostali zaproszeni do 2 etapu konkursu. Uczniowie rozwiązali test wiedzy o Układzie Słonecznym korzystając z arkusza Microsoft Forms. Następnie podsumowano wyniki i rozdano nagrody - karty podarunkowe do Empiku o wartości 300 zł, 200 zł i 150 zł dla laureatów 1, 2 i 3 miejsca oraz po 100 zł dla wszystkich finalistów.
Dziękujemy sponsorom z ufundownie nagród.
A oto wyniki:
I miejsce - Weronika Żółtowska uczennica SP22
II miejsce - Julia Gonstal uczennica Prywatnej Szkoły Podstawowej ZE "Wiedza" we Włocławku
III miejsce Michał Subbotin uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 we Włocławku
Finaliści: