Piątek 03 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Nina, Aleksander - Święto Konstytucji 3-Maja

4b w parku rozrywki Mandoria

28 listopada klasa 4b wybrała się do tematycznego parku rozrywki- Mandoria w Rzgowie. Uczniowie mogli spędzić rewelacyjnie czas korzystając z ponad 30 atrakcji pod dachem, w tym roller- coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 6 torów, łódki na wodzie, labirynty i wiele innych. W ,, Mieście Przygód” atrakcje są naturalna częścią całego miasta, czyli miasta ze swoją historia i stylem. To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI- wieczne miasto handlowe zamienia się w park rozrywki, dzięki czemu uczniowie mogli poczuć się, jakby przenieśli się w czasie. Wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.