Piątek 03 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Nina, Aleksander - Święto Konstytucji 3-Maja

Ósmoklasisto - jaką szkołę wybierasz?

,,Ósmoklasisto –jaką szkołę wybierzesz?- pomoc Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej”

W dniu 14.11.2023 r. podczas zebrania z rodzicami odbyło się spotkanie z doradcą zawodowym Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, p. Marcinem Gawrońskim. Rodzice i opiekunowie uczniów kl. VIII mieli możliwość dowiedzenia się w jakim zakresie Poradnia służy pomocą przy wyborze szkoły, zawodu. Doradca przekazał informacje o możliwości przeprowadzenia badań dot. m.in. zainteresowań i predyspozycji, a także konsultacji nt stanu zdrowia ucznia.

Osoby, które chciałyby skorzystać z pomocy PPP (rodzice w imieniu dzieci) muszą złożyć kartę Zgłoszenie w Biurze Obsługi –ul. Wojska Polskiego 27.