Piątek 03 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Nina, Aleksander - Święto Konstytucji 3-Maja

Rajd na raty III rata 2023

„Rajd na raty III rata”

W październiku 2023 r. rozpoczęliśmy sezon rajdowy biorą udział w III racie cyklicznego „Rajdu na raty” organizowanego przez włocławski PTTK. Impreza odbyła się 7 października w sobotę. Trasa wiodła z Włocławka do Pikutkowa- Machnacz- dąb siostry Amelii- Wieńca Zdroju i wyniosła ok. 12km. Po drodze uczestnicy dotarli do wspaniałego pomnika przyrody dębu siostry Amelii. Poznaliśmy skąd drzewo nosi taką nazwę i odpoczęliśmy pod jego konarami. W Wieńcu odwiedziliśmy pijalnię wody uzdrowiskowej i mieliśmy okazję jej posmakowania. Skorzystaliśmy też z urządzeń sportowych, które znajdują się w parku zdrojowym i przyglądaliśmy się pracom przy budowie tężni, które powstają w Wieńcu. W rajdzie wzięli udział uczniowie z kl. 4a, 6b, 7a,7b pod opieką p. Krzysztofa Żywicy.