Czwartek 02 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Anatol, Zygmunt, Anastazy

Szkolne Koło Wolontariatu z wizytą w DPS

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, czas wzruszeń i dobrych uczynków. Doskonale o tym pamiętają nasi wolontariusze, którzy z prezentami i poczęstunkiem udali sie do DPS we Włocławku aby wspólnie ze starszym pokoleniem porozmawiać o czasach dawnych, o tradycjach świąt z dawnych lat. Spotkanie było też okazją do wspólnego wykonania ozdób świątecznych. Uczniowie uczyli się od przemiłych osób starszych jak wykonać ozdoby świąteczne ale i my mogliśmy pochwalić się umiejetnościami plastycznymi.
Na pożegnanie przepiękne życzenia i ogromne wzruszenia. Młodzież nie ominęła nikogo. Spędzony czas dwóch pokoleń pokazał, iż istnieje wiele cech wspólnych a także podkreślił fakt, iż nawzajem siebie potrzebujemy.