Sobota 04 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Florian, Malwina, Monika

Uczniowie klas VIII w Zespole Szkół Rolniczych w Kowalu

Czas podjęcia decyzji co do dalszej drogi kształcenia po szkole podstawowej jest coraz krótszy. Aby uczniowie mogli podjąć tą decyzję organizowane są spotkania z przedstawicielami różnych szkół ponadpodstawowych przybliżających wszelkie informacje o szkole . W związku z powyższym w minionym tygodniu uczniowie klas ósmych odwiedzili Zespół Szkół Rolniczych w Kowalu. Zostali bardzo mile zaskoczeni, gdyż w przyjaznej atmosferze zwiedzili i zapoznali się ze wszystkimi kierunkami kształcenia . Przy poczęstunku odbyły się rozmowy i odpowiedzi na pytania. Młodzież była bardzo zainteresowana, a niektórzy deklarowali się , iż tu właśnie rozpoczną swoją podróż w kierunku zdobycia wykształcenia i zawodu.