Czwartek 02 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Anatol, Zygmunt, Anastazy

XIV EDYCJA MIĘDZYSZKOLNYCH POTYCZEK „Sudoku"

XIV EDYCJA MIĘDZYSZKOLNYCH POTYCZEK Sudoku"

W dniu 28. 11. 2023 r. odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Sudoku. Konkurs ten organizowany we współpracy naszej szkoły z SP 18, w tym roku odbył się po raz 14. Wzięło w nim udział 18 uczniów z 10 włocławskich szkół. Rywalizowali oni w dwóch kategoriach wiekowych: kl. IV-V i VI-VIII rozwiązując na czas trzy plansze łamigłówki o zróżnicowanym stopniu trudności. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja powołana przez organizatorów. Były to nauczycielki matematyki ze szkół biorących udział w konkursie. Przewodniczącą zaś, była Pani pracująca w Liceum Ziemi Kujawskiej. Wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i obdarowani drobnymi upominkami, mieli także okazję obejrzeć występy artystyczne naszych uczniów. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów.

Oto nagrodzeni uczniowie:

W kategorii Kl. IV – V:

1.Wiktoria Galla SP 12.

2.Anna Piwońska SP 5

3.Joanna Nowakowska SP 22

W kategorii Kl. VI – VIII:

1. Oliwia Mikicka SP 2

2 Julia Rubiecka SP 10.

3. Szymon Walczak SP 14

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynator konkursu

Jolanta Sikorska