Poniedziałek 29 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Piotr, Robert, Bogusław

Drzwi otwarte w szkołach ponadpodstawowych

Zespół Szkół Elektrycznych
Dyrekcja Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku zaprasza uczniów klas ósmych wraz z rodzicami lub opiekunami na Drzwi Otwarte w „Elektryku”, które odbędą się 21 kwietnia 2023 r. (piątek) w godz. 08:30 -15:30.

Zespół Szkół Technicznych
Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku serdecznie zaprasza na „DRZWI OTWARTE” które odbędą się w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku Plac Staszica 1 26 kwietnia 2023 r. w godzinach 16:00 – 18:00. W programie: pokazy mechatroniki, mechaniki i robotyki; pokazy sublimacji  i grawerowania, zajęcia z informatyki i druku 3D; button maker; zwiedzanie szkoły i pracowni.

IV Liceum Ogólnokształcące
Serdecznie zapraszamy Uczniów klas ósmych wraz z Rodzicami na Drzwi Otwarte, które odbędą się 25 kwietnia 2023 r. w godz. 16:00 - 18:00 w Zespole Szkół Nr 4 we Włocławku, ul. Kaliska 108A.
W programie:
  • Prezentacja oferty IV LO na rok szkolny 2023/2024
  • Pokazy samoobrony, sztuk walki i strzelectwa
  • Spotkanie z gronem pedagogicznym, Samorządem i Parlamentem Uczniowskim oraz partnerami szkoły
  • Zawodowy escape room oraz konkursy z nagrodami
  • Prezentacja szkoły, działalności dydaktycznej oraz wiele innych atrakcji!

Szczegółowo ofeta szkoł znajduje się w zakładce ABC ÓSMOKLASISTY