Czwartek 09 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina

Konkurs SUDOKU rozstrzygnięty!!!

Dnia 14 maja 2009 r., w Szkole Podstawowej nr 10 odbyło się spotkanie finałowe II Edycji Międzyszkolnego Konkursu SuDoku. W ubiegłym roku podobne spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 18. W tegorocznym konkursie wzięło udział 22 uczniów z kl. IV – VI z jedenastu włocławskich szkół. Uczniowie ci byli finalistami I etapu konkursu, który był konkursem wewnętrznym i odbywał się w szkołach.
Zadaniem każdego uczestnika było rozwiązanie kolejno czterech plansz łamigłówki Sudoku, o zróżnicowanym stopniu trudności. W potyczkach oprócz poprawności rozwiązania liczył się czas pracy z planszą. Najszybsi potrzebowali na to mniej niż 2 minuty. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:
1. p. Jolanta Zygmunciak SP 18 – przewodnicząca,
2. p. Wanda Porębska SP 2
3. p. Joanna Majczak SP 14
4. p. Renata Pawlak SP 5
5. p. Urszula Marciniak SP 8
Wśród gości znalazła się p. Barbara Kotarska – nauczyciel metodyk z Centrum Doskonalenia i Edukacji oraz nauczyciele – opiekunowie przybyłych uczniów. A oto laureaci konkursu:
1. Iwona Oliwkowa SP 2,
2. Natalia Matczak SP 20,
3. Marcelina Borowska SP 8,
4. Marcin Jackowski SP 12.
Konkurs przebiegał w serdecznej, przyjaznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć udziału w konkursie SuDoku również w przyszłym roku, nawet gdy będą już w gimnazjum. Pani B. Kotarska zastanawia się nad zorganizowaniem podobnego konkursu dla włocławskich gimnazjalistów.
Upominki wręczone wszystkim obecnym zawdzięczamy sponsorom. Dyrekcja SP 10 oraz organizator konkursu serdecznie dziękują wszystkim dobroczyńcą.

Tabela wyników z zakładce Galeria