Poniedziałek 29 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Piotr, Robert, Bogusław

Obóz Astronomiczny!

Czy masz już plany na wakacje?
Przychodzimy z kosmiczną propozycją! Jak co roku zapraszamy Was do Załęcza Wielkiego na organizowane przez nas obozy astronomiczne!
Czym jest Obóz Klubu Astronomicznego Almukantarat? To przede wszystkim;
🧑🏻‍🏫 Wykłady i warsztaty z nauk ścisłych
Przeprowadzamy zajęcia z astronomii, fizyki, matematyki, a także innych przedmiotów ścisłych zgodnie z autorskim planem.
🌌 Nocne obserwacje nieba
Będziecie mieli szansę znaleźć ulubione obiekty na nocnym niebie za pomocą profesjonalnego sprzętu, a także spróbować swoich sił w astrofotografii.
🧪 Eksperymenty naukowe
Podczas zajęć, podwieczorków
i w weekendy zajmujemy się pokazywaniem praw chemii i fizyki w akcji.
🤗 Przyjaciele na całe życie
Jedyna w swoim rodzaju szansa na poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach i stworzenia z nimi wspaniałych przyjaźni.
🚀 Goście
Co roku gościmy na obozach ludzi związanych z sektorem kosmosu, którzy prowadzą interesujące warsztaty i wykłady.
🧑🏽‍🎓 Młoda i zdolna kadra
Tutorzy są studentami z Polski i nie tylko, pełnymi energii i gotowości do działania. To nie tylko kadra, ale także Wasi przyszli przyjaciele.
Chcesz razem z nami przeżyć tą kosmiczną przygodę? Dołącz na pokład Almukantaratu a razem wzniesiemy się na wyżyny wiedzy! Zapisy ruszają już 1 marca!
Więcej informacji znajdziecie na stronie obozów: oboz.almukantarat.pl
Do zobaczenia w Załęczu! 👋