Czwartek 09 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Grzegorz, Katarzyna, Karolina

Sukces uczniów w konkursie "The First Challenge"

Sukces uczniów w konkursie

Dnia 13 maja 2009 r. w Zespole Szkół nr 9 we Włocławku odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego '"The First Challenge".
Do międzyszkolnego etapu tego konkursu zakwalifikowało się czworo uczniów naszej szkoły po wcześniejszych szkolnych eliminacjach: Alicja Szwak, Szymon Ziencikiewicz, Szymon Witka-Jeżewski oraz Robert Arutjunjan. Konkurs obejmował wiedzę o krajach anglojęzycznych oraz sprawdzał umiejętności gramatyczno-leksykalne, daleko wykraczające poza materiał przwidziany programem szkół podstawowych. Ku ogromnej radości naszych uczniów oraz ich opiekuna Marty Szkopińskiej, okazało się, że :
II miejsce w naszym mieście zajął Szymon Ziencikiewicz
III miejsce - Alicja Szwak
wyróżnienie - Szymon Witka-Jeżewski
Nadmienić ponadto należy, iż nasi finaliści pokonali w obu etapach ok 120 uczniów z różnych włocławskich szkół.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.