Sobota 27 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Felicja, Teofil, Zyta

Wyjątkowy wiosenny tydzień w SP 10

Już od poniedziałku w naszej szkole ,,Wyjątkowy wiosenny tydzień" 💐🌷🪻
Będzie kolorowo, wiosennie i radośnie! Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do wspólnej zabawy!🌻🪻

Poniedziałek - Dzień Bez plecaka (uczniowie przynoszą książki i zeszyty w czymś innym niż plecak - liczymy na pomysłowość i kreatywność)

Wtorek - Dzień na opak (uczniowie zakładają ubrania na lewą stronę, lub tył na przód)

Środa - Dzień żaby ( uczniowie zakładają ubrania w kolorze zielonym, można przebrać się za żabę, pomalować twarz itd.)

Czwartek - Dzień kolorowej skarpetki (Światowy Dzień Zespołu Downa - uczniowie na znak solidarności zakładają kolorowe skarpetki nie do pary)

Piątek - Dzień szalonej fryzury (Uczniowie mogą uczesać się w szaloną fryzurę lub założyć perukę)