Poniedziałek 20 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Aleksander, Bernardyn, Bazyli

„Kolędowanie z dziadkami”

Jak co roku, zimową porą – 3 lutego, w „dziesiątce” odbyło się spotkanie międzypokoleniowe babć i dziadków z wnuczkami. Program artystyczny, zgodnie tradycją, od 10 lat przygotowali wychowawcy klas III. W tym roku byli to p. B. Łupina, E. Kłudkowska, D. Małecka, J. Jóźwicka. Tym razem wsparli ich działania s. Ewa, o. Łukasz, o. Przemek, a oprawę plastyczną przygotował M. Traczyk. Na spotkanie z wnukami przybyło wiele babć i dziadków, sprawiając swoim pociechom wielką radość. Gościli też podopieczni MOPR.. Program obejrzeli również rodzice uczniów klas III, członkowie Rady Rodziców i Rady Szkoły. Po dwóch przedstawieniach rodzice uczniów klas VI i V c mieli okazję obejrzeć „Bajkową jasełkę” przygotowaną przez oo. franciszkanów i siostrę Ewę i uczniów wspomnianych klas.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria