Niedziela 05 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Irena, Waldemar, Iryda

Lekcja otwarta w klasie 2a

LEKCJA OTWARTA W KL. 2 a
W ramach promocji naszej placówki organizowano w dniu Drzwi Otwartych Szkoły Podstawowej nr 10 - 23.04. 2024 r. lekcje otwarte na różnych przedmiotach. Przyszli uczniowie, ich rodzice, inni goście mieli możliwość obejrzeć naszą codzienną pracę. Klasa 2a uczestniczyła w lekcji prowadzonej przez pedagoga. i psychologa pt. ,,Kalejdoskop uczuć- od złości do spokoju”. Zajęcia spotkały się z dużym zaangażowaniem dzieci, które chętnie brały udział w zabawach, rozmowach. Rozróżniały uczucia, opowiadały o swoich sposobach radzenia sobie ze złością , a także dowiedziały się o innych skutecznych technikach na rozładowanie nieprzyjemnego uczucia. Lekcja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pozostały po niej rysunki złości dzieci oraz zdjęcia.