Niedziela 05 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Irena, Waldemar, Iryda

NIEWŁAŚCIWE ZACHOWANIA DZIECI I KONSEKWENCJE tych zachowań – spotkanie kl. 3 z funkcjonariuszkami KMP

W piątek, 19.04. 2024r. miała miejsce lekcja z edukacji wczesnoszkolnej dotycząca różnych nieodpowiednich zachowań dzieci oraz konsekwencji. Panie Policjantki rozmawiały z uczniami kl. 3a i 3b o popychaniu, biciu, wyzywaniu, grożeniu, ubliżaniu, używaniu wulgaryzmów, obrażaniu rówieśników i osób dorosłych. Dzieci chętnie i aktywnie brały udział w dyskusji, prezentowały swoje poglądy oraz dowiedziały się , co się może zdarzyć, gdy będą wobec siebie agresywne. Mamy nadzieję, że to spotkanie pomogło uczniom dostrzec powagę swoich niektórych poczynań i spowoduje, że niektóre dzieci pomyślą, czy warto dokuczać innym.