pomoc
 GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA / KONSULTACJE
Wtorek 27 września 2022 r. Imieniny obchodzą Damian, Wincenty, Kosma
WLOCLAWEK WEATHER

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA / KONSULTACJE

Godziny dostępności nauczyciela / konsultacje

 

L.P.

NAZWISKI I IMIĘ NAUCZYCIELA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

1

KWIATKOWSKA ANNA

czwartek

15.00 – 16.00

2

LEWANDOWSKA AGNIESZKA

środa

15.00 – 16.00

3

AUGUSTYNIAK DARIA

środa

15.00 – 16.00

4

BĄCELA ELŻBIETA

wtorek

15.20 – 16.20

5

BRONOWSKA IWONA

środa

15.00 – 16.00

6

BUDNIK DOROTA

środa

15.15 – 16.15

7

DORENDA PATRYK

czwartek

15.20 – 16.20

8

DZIEDZIC JOANNA

wtorek

15.30 – 16.30

9

GOLDEWICZ DOROTA

środa

15.00 – 16.00

10

GOŁĘBIESKI ANDRZEJ

poniedziałek

15.15 – 16.15

11

HEJMANOWSKA IZABELA

wtorek

15.15 – 16.15

12

KARWAT JOANNA

czwartek

15.00 – 16.00

13

KIERSZNICKA BOŻENA

poniedziałek

15.20 – 16.20

14

KONOPA EMILIA

wtorek

15.00 – 16.00

15

KŁUDKOWSKA ELŻBIETA

środa

15.00 – 16.00

16

KOBIELSKA GRAŻYNA

czwartek

15.00 – 16.00

17

KOŁOSOWSKA DANUTA

czwartek

15.20 – 16.20

18

KULIŃSKA ANNA

poniedziałek

15.00 – 16.00

19

KWIATKOWSKA MAŁGORZATA

poniedziałek

16.00 – 17.00

20

LIPIŃSKA KATARZYNA

środa

15.20 – 16.20

21

ŁASKARZEWSKA IWONA

wtorek

15.00 – 16.00

22

ŁUCZAK DOROTA

środa

15.00 – 16.00

23

NOWAKOWSKA BEATA

-----

-----

24

RAPSIEWICZ TERESA

środa

15.00 – 16.00

25

SIECZKOWSKA KATARZYNA

-----

-----

26

SIKORSKA JOLANTA

wtorek

15.00 – 16.00

27

SKRZYPEK MAŁGORZATA

czwartek

15.00 – 16.00

28

SŁOMCZEWSKA DOROTA

wtorek

15.00 – 16.00

29

SUŁKOWSKA BEATA

wtorek

15.00 – 16.00

30

SZKOPIŃSKA MARTA

wtorek

15.00 – 16.00

31

SZYMAŃSKA VIOLETTA

wtorek

15.20 – 16.20

32

ŚWIECIK KATARZYNA

poniedziałek

15.20 – 16.20

33

ŚWIECIMSKA ELŻBIETA

poniedziałek

15.00 – 16.00

34

TOMCZAK VIOLETTA

wtorek

15.00 – 16.00

35

TRACZYK MIROSŁAW

poniedziałek

15.00 – 16.00

36

TWARDOWSKA KAMILA

piątek

15.00 – 16.00

37

WOJCIECHOWSKA JOANNA

piątek

15.00 – 16.00

38

WÓJCIK EWA

piątek

15.00 – 16.00

39

ZASADA EWA

poniedziałek

15.00 – 16.00

40

ZIELIŃSKA URSZULA

poniedziałek

16.00 – 17.00

41

ŻYWICA KRZYSZTOF

poniedziałek

15.00 – 16.00

42

ŻYWICZKA EWELINA

czwartek

15.20 – 16.20

 

Samba-AnaCom sp. z o.o. PCK Włocławek Centrum Edukacji Obywatelskiej