pomoc
 c.d. Z życia szkoły
Poniedziałek 02 sierpnia 2021 r. Imieniny obchodzą Karina, Gustaw, Stefan
WLOCLAWEK WEATHER

c.d. Z życia szkoły

KWIECIEŃ 2014

Imprezy, akcje zewnętrzne: kulturalne, sportowe, turystyczne itp.

1.MBP- spotkanie pod hasłem „Zagrożenie utraty zdrowia związane z cukrzycą” – kl. IIb, IId.

2.MBP-prelekcja nt. „Zwyczaje i obrzędy wielkanocne na Kujawach”, zwiedzanie wystawy poświęconej 200 rocznicy urodzin Oskara Kolberga – kl. IIa,b,c IIIa,b,c,d, IVa,b

3.Międzyszkolny turniej w ramach projektu „Euro-Strzał w dziesiątkę” w SP 20 – kl. Vb.

4.Realizacja Międzyszkolnego Projektu „Euro-Strzał w 10-tkę” – udział w prezentacji i quizie o Wielkiej Brytanii zorganizowanych dla szkół: Gim 1, Gim 9, SP 5, SP 20, SP 10 – kl. Va, Vb.

5.Kiermasz przedświąteczny w Klasztorze o.o. Franciszkanów.

6.Przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji ‘Przygody Tomka Sawyera” – kl. IVa, IVb, Vb.

7,XII Seminarium Młodzieżowe w WSHE – temat spotkania „Szkice do pejzażu artystycznego, literackiego Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej

Imprezy, akcje wewnętrzne: kulturalne, sportowe, turystyczne itp.

1.Międzyklasowe rozgrywki w piłkę nożną dziewcząt i chłopców.

2.Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

3.Apel o tematyce wielkanocnej „Jezus zmartwychwstał” – kl. 0-VI.

4.”Muzyka z wiejskiego podwórka w opowiadaniach i wierszach” – spotkanie z p.E.Dratwińską dla kl. 0a, 0b,0c.

5.Apel z okazji kanonizacji Jana Pawła II – kl. 0-VI.

KONKURSY ZEWNĘTRZNE - SUKCESY

1..Eliminacje okręgowe Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego.

2.Eliminacje wojewódzkie Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego w Górsku - /III m drużyna SP 10/.

3.Konkurs plastyczny „Zakładka jako dzieło sztuki” – org. MBP /1m A.Markowska kl. Ic, wyróżnienie M.Szczerbiak Ic i M.Ocypel kl. Ia/

4.Konkurs Ładnego Pisania – org. PPP i SP 14 /wyróżnienie K.Sierakowska kl. Ia/.

5.Konkurs literacki pod patronatem Marszałka Województwa „List Małego Powstańca” - /Im A.Walentynowicz kl. VI b.

6.Konkurs rzeżbiarski im. St. Zagajewskiego - /wyróżnienie Z.Traczyk, G.Chabasińska/.

7.Eliminacje powiatowe turnieju „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” org SP 14 - /IIIm drużyna SP 10 /.

8.Międzyszkolny konkurs j.angielskiego dla kl. IV-VI.

8.Konkurs znajomości baśni Andersena.

9.Konkurs „English is Fun” dla kl. III.

10.Konkurs matematyczny “Sudoku”

11.Konkurs plastyczny “Narkotykom i używkom mówię stop” – org. Gimnazjum14.

KONKURSY WEWNĘTRZNE - SUKCESY

1.Konkurs czytelniczy „Dzieci z Bullerbyn” – dla kl. III /Im J.Rojewska , M.Dudek/.

2.Konkurs ekologiczny „Zabawy z ekologią” dla kl. II.

3.Konkurs matematyczny ‘Sudoku”.

4.Konkurs matematyczny „Kangur” dla kl. II i III / IIm Ksawery Achrem/.

5.Eliminacje szkolne do konkursu „English is Fun”.

6.Konkurs języka angielskiego kl. IV-VI/Im w.Krępczyński kl. IV, Im K.Nawrocka kl. V/.

7.Szkolna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu dla kl. II, III zorganizowana przez Szkolny Klub Wiewiórka.

strona 1

Samba-AnaCom sp. z o.o. PCK Włocławek Centrum Edukacji Obywatelskiej