pomoc
 Wzorowi absolwenci cd.
Poniedziałek 02 sierpnia 2021 r. Imieniny obchodzą Karina, Gustaw, Stefan
WLOCLAWEK WEATHER

Wzorowi absolwenci cd.

2007/2008
Wychowawcy:

Mirosław Traczyk
Izabela Hejmanowska
Agnieszka Lewandowska
Jolanta Sikorska
Andrzej Gołębieski

WZOROWY ABSOLWENT:

Chrabąszczewska Klaudia
Sumińska Natalia
Miller Natalia
Modrzyńska Paula
Trojanowski Paweł
Wesołowska Marta
Wieczorek Emilia
Ćwikowska Paulina
Gabryjelski Kamil
Gadomski Piotr
Jankowska Magda
Józefowicz Adam
Leśniewski Norbert
Serdak Manuela
Stelmach Kamila
Waszak Marcin
Wiatrowski Kacper
Makowska Izabela
Sobolewska Patrycja
Jagodzińska Paulina
Lewandowski Adam
Majchrzak Michał
Nowacki Szymon

ZASŁUŻONY ABSOLWENT:

Wasiłek Marcin
Szmajda Martyna
Przybylska Karolina
Kurowska Angelika
Mazurkiewicz Witold

 
2008/2009

WZOROWY ABSOLWENT:
VIa - Arutjunjan Robert, Ćwikliński Michał, Golasińska Agata, Grabowska Marta, Jakubowska Natalia, Jóźwicka Martyna, Kolanowska Anna, Kozłowska Anna, Lewandowski Kamil, Przybyłowski Krystian, Mossakowski Przemysław, Składanowski Jan, Sobolewski Rafał, Szwak Alicja, Witka- Jeżewski Szymon; z VI b - Daria Śmiechowska i Paulina Urbańska; z VI d - Justyna Antczak, Paulina Dębicka, Sandra Brzezińska, Pamela Bonowicz, Michał Domański, Natalia Grzesikowska, Paulina Kulpa, Natalia Pawłowska, Łukasz Różański

ZASŁUŻONY ABSOLWENT:
Adrian Warszawski z VI a, Dominika Chruściel z VI a, Patryk Pytlak z VI b, Kamil Trzeciak z VI c, Oliwia Pawlak z VI c, Martyna Antosiewicz z VI d, Ida Jóźkiewicz z VI d, Damian Pietrzak z VI d.

 
2009/2010

WZOROWY ABSOLWENT:
Nadia Błachowiak, Karen Chmielewska, Joanna Dorsz, Kamil Gorczyński, Klaudia Jankowska, Aleksandra Juszczyńska, Magdalena Kulczyńska, Natalia Rojewska, Paulina Sadowska z kl. VI a, Agnieszka Malczewska, Paulina Drożdżewska, Weronika Miłkowska, Natalia Przybylska, Mariusz Rapsiewicz, Jakub Szkopiński, Paulina Nawrocka z kl. VI b; Anna Maciejewska, Rafał Nawrocki, Sebastian Janicki z kl. VI c

ZASŁUŻONY ABSOLWENT:

Paulina Kus z VI a, Michał Dembek z VI c, Oliwia Mync VI d


2010/2011

WZOROWY ABSOLWENT:

- z kl. VI a: Justyna Brewczyńska, Anna Dzika, Łukasz Czekaj, Szymon Robaczyński, z kl. VI b: Oliwia Adamusik, Paulina Jakubowska, Natalia Janicka, Mikołaj Rębacz, Aleksandra Skibińska, Daria Wesołowska, z kl. VI c: Wiktoria Frankowska, Jerzy Kacprowicz, Martyna Nowacka, Julia Ogrodzińska, Hubert Parzyński, Marta Przybylska, Marcin Różański, Aleksandra Sobieraj ska, z kl. VI d: Joanna Dębczyńska, Weronika Koralewska, Klaudia Kostrzewska

2011/2012

WZOROWY ABSOLWENT:
kl. VI a: Martyna Dudzińska, Marcjanna Grzesiak, Aleksander Józefowicz Aleksandra Pawłowska, Maciej Obuchowicz, Aleksandra Pawłowska, Krystian Tycz, Mateusz Witka- Jeżewski
z kl. VI b: Lena Chmielewska, Katarzyna Chruściel, Mateusz Napiórkowski , Kornel Pawlak, Wiktoria Szczepańska, Szymon Wasielewski

ZASŁUŻONY ABSOLWENT:
z kl. VI c: Łukasz Młodecki i Oskar Janicki z kl. VI b.
 

2012/2013

WZOROWY ABSOLWENT:

kl. VI a: Damian Drożdżewski, Karolina Górczyńska, Julia Graczyk, Aleksandra Grzesikowska, Piotr Jasiewicz, Magdalena Jaworska, Igor Kopaczewski, Wiktoria Kulewska, Szymon Litke, Julia Pierowska, Waronika Siatecka, Eweliona Szablewska, Julia Szczęsny, Michał Traczyk

kl. VI b: Patrycja Gózior, Julia Łukomska, Oliwia Stanuch, Klaudia Woźniak

kl. VI c: Oliwia Łuczak, Paulina Wojciechowska, Oliwia Zielińska

2013/2014

Medal Wzorowy Absolwent

kl. VI a:Anna Karwaszewska i  z kl. VI b:  Julia Matusiak i Jakub Sadlak

Medal Zasłużony Absolwent

z kl. VI a  Remigiusz Adamski i  z kl. VI b:  Beata Podgórska i  Patrycja Zielińska. 

 

2014/2015

WZOROWY ABSOLWENT

kl VI a: Aleksandra Boruczkowska, Karolina Nawrocka, Aleksandra Przybyłowska, Zuzanna Traczyk, z kl VI b- Damian Filipski, Filip Jonatowski, Elżbieta Kacprowicz, Michał Trzciński, Nicola Zawadzka, z kl VI c- Wiktor Jaroń, Gabriela Galińska, Nicola Saraczewska, Kacper Szamborski

ZASŁUŻONY ABSOLWENT

Martyna Chojnacka

2015/2016

WZOROWY ABSOLWENT

kl VI a: Miłosz Bronowski, Paula Napiórkowska, Natalia Rapsiewicz, z kl VI b- Igor Bladoszewski, Michał Porębski, Julia Malecha, Bartek Wocalewski, Gabriela Plank 

ZASŁUŻONY ABSOLWENT

Estera Nadolska z kl VI b

2018/2019

WZOROWY ABSOLWENT

kl VIII b- Justyna Adamczewska, Julia Frątczak, Norbert Górczyński, Emilia Kosterska, Kinga Kwiatkowska, Anna Szwajkowska, kl VIII c- Klaudia Guzińska

ZASŁUŻONY ABSOLWENT

Jan Siudak z kl VII b, Kacper Pasiński z kl VII c

Samba-AnaCom sp. z o.o. PCK Włocławek Centrum Edukacji Obywatelskiej