pomoc
 GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA / KONSULTACJE
Niedziela 25 lutego 2024 r. Imieniny obchodzą Wiktor, Cezary, Zygfryd
WLOCLAWEK WEATHER

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA / KONSULTACJE

Godziny dostępności / konsultacje rok szkolny 2023/2024

 

 

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

  1.  

Kwiatkowska Anna

wtorek

15.00 – 16.00

  1.  

Lewandowska Agnieszka

czwartek

15.00 – 16.00

  1.  

Augustyniak Daria

---

---

  1.  

Bącela Elżbieta

wtorek

15.15 – 16.15

  1.  

Bronowska Iwona

wtorek

15.15 – 16.15

  1.  

Budnik Dorota

czwartek

15.00 – 16.00

  1.  

Dorenda Patryk

wtorek

15.15 – 16.15

  1.  

Dziedzic Joanna

piątek

15.00 – 16.00

  1.  

Goldewicz Dorota

---

---

  1.  

Gołębieski Andrzej

poniedziałek

15.15 – 16.15

  1.  

Grzywaczewska-Kwaśnik Katarzyna

czwartek

15.00 – 16.00

  1.  

Hejmanowska Izabela

środa

14.30 – 15.30

  1.  

Jasińska Patrycja

wtorek

15.00 – 16.00

  1.  

Kalinowska Aleksandra

wtorek

14.30 – 15.30

  1.  

Karwat Joanna

wtorek

15.00 – 16.00

  1.  

Kiersznicka Bożena

czwartek

15.05 – 16.05

  1.  

Kobielska Grażyna

czwartek

15.15 – 16.15

  1.  

Kołosowska Danuta

wtorek

15.15 – 16.15

  1.  

Konopa Emilia

wtorek

14.30 – 15.30

  1.  

Korbut Joanna

poniedziałek

15.15 – 15.45

  1.  

Kulińska Anna

poniedziałek

15.00 – 16.00

  1.  

Kwiatkowska Małgorzata

poniedziałek

15.30 – 16.30

  1.  

Lipińska Katarzyna

wtorek

15.00 – 16.00

  1.  

Łaskarzewska-Kulpa Iwona

środa

15.15 – 16.15

  1.  

Łuczak Dorota

wtorek

14.30 – 15.30

  1.  

Politowska Klaudia

wtorek

14.30 – 15.30

  1.  

Rapsiewicz Teresa

poniedziałek

15.00 – 16.00

  1.  

Sieczkowska Katarzyna

---

---

  1.  

Sikorska Jolanta

wtorek

15.00 – 16.00

  1.  

Skrzypek Małgorzata

czwartek

14.30 – 15.30

  1.  

Słomczewska Dorota

wtorek

14.30 – 15.30

  1.  

Stolcman Dominika

wtorek

15.15 – 16.15

  1.  

Sułkowska Beata

środa

14.30 – 15.30

  1.  

Szkopińska Marta

wtorek

14.30 – 15.30

  1.  

Szymańska Violetta

poniedziałek

15.30 – 16.30

  1.  

Świecimska Elżbieta

poniedziałek

15.00 – 15.30

  1.  

Tomczak Violetta

czwartek

15.00 – 16.00

  1.  

Traczyk Mirosław

czwartek

15.30 – 16.30

  1.  

Twardowska Kamila

poniedziałek

15.00 – 16.00

  1.  

Wojciechowska Joanna

piątek

15.00 – 16.00

  1.  

Wójcik Ewa

---

---

  1.  

Zasada Ewa

---

---

  1.  

Zielińska Urszula

wtorek

16.00 – 17.00

  1.  

Żywica Krzysztof

poniedziałek

15.15 – 16.15

  1.  

Żywiczka Ewelina

wtorek

15.15 – 16.15


 

 

Samba-AnaCom sp. z o.o. PCK Włocławek Centrum Edukacji Obywatelskiej