Niedziela 28 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Waleria, Ludwik, Paweł

Dziś uczniowie naszej szkoły z klas 4a, 4b, 5a, 5b, 6b, 7a pod opieką pani Grażyny Kobielskiej, Joanny Karwat i pana Krzysztofa Żywicy wzięli udział
46 Rajdzie ,,Topienie Marzanny".
Trasa obejmowała: Telążna Leśna - Miejsce Pamięci Narodowej ,,Migdalszczyzna". W miejscu straceń sarkofag, na tablicy pamiątkowej napis: W tym miejscu przed 20 laty dnia 6 stycznia 1945r. z rąk gestapowców hitlerowskich żywcem spaleni został Stefan Migdalski lat 12 i dwóch partyzantów radzieckich o nieznanych nazwiskach. Cześć ich pamięci - Osada Smolarskie- Jezioro Lubiechowskie gdzie na uczestników czekało ognisko i pyszne kiełbaski, odbył się również konkurs na najpiękniejszą kukłę Marzanny, w którym nasza szkoła zajęła I miejsce! Serdecznie gratulujemy!