Poniedziałek 29 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Piotr, Robert, Bogusław

MAGICZNY DYWAN

Ta pomoc jest już w naszej szkole!

Magiczny Dywan, to innowacyjna, interaktywna pomoc dydaktyczna do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Obraz wyświetlany na podłodze tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczniowie mogą przeżywać wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację ze wszystkich dziedzin wiedzy.
Magiczny Dywan wraz ze swoimi animacjami przyciąga, co widać już po pierwszych zajęciach, w których uczestniczyły dzieci z klasy 3a. Interaktywna podłoga służy zarówno zabawie jak i nauce. Duża różnorodność gier sprawia, że każde dziecko znajdzie tu swoją ulubioną zabawę. Gry i zabawy ruchowe pozytywnie wpływają również na pracę w grupie oraz wyrabianie w dzieciach zdrowych nawyków ruchowych. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie polubią zajęcia na Magicznym Dywanie.

Prowadząca zajęcia: Aleksandra Kalinowska