Piątek 17 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Weronika, Sławomir, Brunon

27 stycznia 2014 r. – DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 27 stycznia 2014 r. o godz. 16.00 odbyła się szkolna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jest to uroczystość na stałe wpisana w tradycję i repertuar imprez szkoły, którą corocznie przygotowują uczniowie klas 3 wraz z wychowawczyniami. W tym roku uroczystość dla swoich Babć i Dziadków przygotowały wnuczęta z klas: 3 a, 3 b, 3 c i 3 d. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy podczas recytacji wierszyków, tańca i śpiewania piosenek. Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość oraz wzruszenie. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce. Dziewczynki tańczyły ze swoimi babciami „Makarenę”, a chłopcy z dziadkami „Gangnam Style”. Nie zabrakło oczywiście życzeń, upominków i całusów od wnucząt.