Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

40 Rajd Topienia Marzanny

Już po raz czterdziesty włocławski oddział PTTK organizował Rajd Topienia Marzanny. Odbył się on w sobotę 18 marca 2016r. W rajdzie wzięła udział reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów klasy 4a i 4b pod opieką p. Urszuli Zielińskiej i p. Krzysztofa Żywica. Bohaterkę rajdu tytułową Marzannę wykonali uczestnicy przy pomocy p. Zielińskiej i p. dyr. Anny Zacharek. Trasa tegorocznego rajdu biegła od Szpitala Wojewódzkiego przez Mazury Leśne do Jeziora Łuba i wyniosła 8km. Na miejscu odbył się konkurs na najbardziej ekologiczną i okazałą Marzannę. Pierwsze miejsce zajęła nasza Marzanna, co sprawiło nam wiele radość. Otrzymaliśmy nagrodę i dyplom. Wszystkie przyniesione Marzanny zostały spalone w przygotowanym wcześniej ognisku. Uczestnicy rajdu mogli zdobywać pkt. do odznaki turystyki pieszej.