Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

,,Weź nie pytaj, weź się przytul…’’

,,Weź nie pytaj, weź się przytul…’’ - ta znana i popularna piosenka Pawła Domagały była inspiracją do przeprowadzenia akcji pod tym samym tytułem, w którym brali udział uczniowie szkolnego Koła Wolontariatu. Akcja miała na celu zaakcentowanie jak ważny w naszym codziennym życiu jest kontakt z drugim człowiekiem. Dobre słowo, uśmiech czy zwyczajne przytulenie do naszych bliskich może zdziałać cuda, a na pewno może poprawić relacje między ludźmi. Wraz z wolontariuszami i opiekunem Koła rozdawaliśmy serduszka szczęścia, rozmawialiśmy z przechodniami i za ich zgoda przytulaliśmy się do nich. Reakcje ludzi były nad wyraz pozytywne. Wszyscy z chęcią się przytulali i zgodnie twierdzili, iż takie akcje są bardzo potrzebne po to, aby zwrócić uwagę na to co w życiu ważne i istotne.