Niedziela 28 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą Waleria, Ludwik, Paweł

Akcja „Bezpieczne wakacje”

Dużymi krokami zbliżają się wakacje, które powinny być bezpieczne!!! Wszystkim nam zależy, byśmy we wrześniu spotkali się zdrowi, radośni i wypoczęci! Nasza szkoła uczestniczy w akcji „BEZPIECZNE WAKACJE”. Na stronie został zamieszczony baner reklamowy akcji, dzięki któremu możecie znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących podróżowania. Na lekcjach nauczyciele omawiają tematykę bezpieczeństwa: w czasie wędrówek po górach, wycieczek rowerowych, pobytu nad jeziorami czy nad morzem (kl. 0-II: „Bezpieczna droga” i kl. III-VI: „Bezpieczne wakacje”).Nasi uczniowie biorą też udział w konkursie plastycznym pt. „Moje bezpieczne wakacje 2012”. Prace plastyczne można jeszcze wraz z kuponem przekazywać do gabinetu pedagogów szkolnych, do środy-27.06.12 r. Jeśli nie zdążycie w tym terminie, to wykonajcie pracę zaraz po wakacjach, tj. do 14.09.2012 r. Koordynatorem akcji jest pedagog szkolny, p. Joanna Dziedzic przy współpracy ze wszystkimi nauczycielami , drugim pedagogiem i dyrekcją szkoły. Życzymy udanych, pełnych przygód (bezpiecznych), słonecznych WAKACJI 2012!!!!!!!!!!!!!!!!.