Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

,,Bal wszystkich świętych i aniołów” – pod takim hasłem po raz drugi w naszej szkole – SP 10 we Włocławku -został zorganizowany przez katechetów ,,Bal wszystkich świętych i aniołów”., który odbył się w dniu 29 października 2014r. Celem balu było ukazanie piękna chrześcijaństwa i wartości, które z niego wypływają i propagowanie rodzimych tradycji. Dzieci z klas I – VI oraz oddziałów przedszkolnych były przebrane w stroje anielskie lub stroje przedstawiające świętych. W trakcie balu uczennice klasy VI a przedstawiły pantomimę pt.: „Mój anioł”. Ukazywała ona dzieciom walkę dobra ze złem, zwycięstwo dobra i mówiła o dokonywaniu w naszym życiu wyboru trafnych wartości. Dzieci, które były przebrane, otrzymały cukierki i małe upominki w postaci aniołów. Klasy otrzymały dyplomy za najciekawsze anioły i anielskie przebrania.