Wtorek 14 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maciej, Bonifacy, Dobiesław

Bezpieczne Ferie 2011

Uczniowie klas V pod opieką nauczycieli: p.U. Zielińskiej, K. Żywica, P. Kolenda uczestniczyli
w spotkaniu, które odbyło się 27 stycznia 2011r.
w godzinach 10.00-12.00 nad jeziorem Łuba. W trakcie imprezy zostały przekazane informacje na temat bezpiecznych zachowań w czasie wolnym. Poza tym uczniowie mieli okazję obejrzeć techniki udzielania pomocy osobom, pod którymi załamał się lód. Pokazy przygotowały służby ratownicze z naszego miasta. Imprezę zorganizowała Komenda Miejska Policji we Włocławku, Straż Miejska, ZHP Hufiec Włocławek oraz WOPR.

Wzorem ubiegłych lat w okresie zimowych ferii uczniowie mogą korzystać z zajęć komputerowych, sportowych, zajęć rozwijających zainteresowania prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły. Tego typu zajęcia (zgodnie
z grafikiem) odbywają się na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 codziennie, od godz. 9.00 do 12.00. Niektórzy uczniowie mogą korzystać z zajęciach organizowanych w ramach półkolonii w Szkole Podstawowej nr 3 i 14.