Sobota 11 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Mira, Franciszek, Ignacy

Bezpieczne ferie z WOPR

16 grudnia 2022 r. odbyło się w naszej szkole szkolenie przeprowadzone przez ratowników Włocławskiego WOPR-u w ramach projektu ,,Bezpieczne ferie”. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Pana Andrzeja Gołębieskiego. Jego celem była edukacja dzieci
w zakresie bezpiecznego zachowania się w czasie ferii. Zaproszeni ratownicy w osobach instruktora ratownictwa wodnego Pana Mikołaja Rynieckiego oraz ratownika wodnego Emila Janowskiego pokazali uczniom sprzęt z którego korzystają podczas akcji ratunkowych oraz przeprowadzili pokaz instruktażowy z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz zasad bezpiecznego zachowania na obszarach wodnych w okresie zimowym, których nieprzestrzeganie może narazić na utratę życia i zdrowia. W aktywny udział w szkoleniu włączyli się również nasi uczniowie.
Cenne wskazówki na pewno przydadzą się naszym uczniom podczas zbliżających się ferii. Dziękujemy za Waszą wspaniałą służbę. Bezpiecznych i spokojnych ferii.