Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Biało-Czerwony Tydzień

W dniach 4-8 czerwca z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowaliśmy biało-czerwony tydzień "Dla Niepodległej". Nasze klasopracownie ozdobiliśmy w biało-czerwone barwy i symbole narodowe oraz wykonaliśmy ścienne gazetki. W czwartek uczniowie wraz z nauczycielami utworzyli na boisku biało-czerwoną flagę. Przez cały tydzień wymyślaliśmy hasła nawiązujące do odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę- zapisywaliśmy je na boisku szkolnym. Odbył się także konkurs historyczny, który wygrał Igor Szkopiński z klasy VII a. Wśród uczniów trwał konkurs na najciekawszy strój, a wygrali go: Liwia Komorowska z klasy 5b i Oliwier Chmielecki z klasy 6a. W tej kategorii można wyróżnić również uczniów z klas: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 4b, 5c i 6b. Szczególną nagrodę w tej kategorii otrzymuje klasa 5b. Nagrodzony został również wystój klasopracowni:

I miejsce- klasa 5b
II miejsce- klasa 4b i 6a
Wyróżnienia- 4a, 5c, 6b i 7c

Wszystkim gratulacje składa pani Joanna Wojciechowska- nauczyciel historii i pomysłodawczyni akcji "Dla Niepodległej".