Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Bieg dla uczczenia 30 rocznicy śmierci Księdza Jerzego Popiełuszki

W minioną sobotę, 11 października 2014 r. , odbył się po raz kolejny Bieg Dzieci i Młodzieży dla uczczenia 30. rocznicy męczeńskiej śmierci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Wydarzenie to już na trwałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych, organizowanych we Włocławku przez Niezależne Zrzeszenie Sportowe.
Niespełna 400 zawodników wraz z opiekunami spotkało się ok. godziny 10.00. na starcie biegu w Parku im. Henryka Sienkiewicza, nieopodal Bazyliki Katedralnej we Włocławku. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy mieli za zadanie pokonać dystans około 600 metrów w pięknej scenerii parku, między dwoma mostkami.
Pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła WIKTORIA NOWAK.
Nasza szkoła zajęła drugie miejsce w klasyfikacji ilości uczestników biorących udział w biegu.
GRATULACJE dla wszystkich uczestników.