Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

CHROŃ DZIECIĘCE UŚMIECHY PRZEGLĄD DENTYSTYCZNY

W sali SP 10 w dniach 15 i 16 października 2015r stanęły przenośne gabinety stomatologiczne. Realizatorzy programu „Chroń Dziecięce Uśmiechy” dokonali przeglądu dentystycznego całej społeczności uczniowskiej. Temu wydarzeniu towarzyszyły zajęcia edukacyjne poświęcone higienie jamy ustnej i zdrowemu odżywianiu połączone z pokazem udzielania I pomocy w wykonaniu Szkolnego Koła PCK przy Zespole Szkół Technicznych. Każdy uczestnik otrzymał pakiet składający się z szczoteczki i pasty do zębów oraz materiałów edukacyjnych. Pani dyrektor uhonorowała organizatorów Medalami Przyjaciel Szkoły i wręczyła im symboliczne długopisy. Uczniowie, nauczyciele i rodzice serdecznie dziękują organizatorom oraz Zarządowi Rejonowemu PCK za tak wspaniałe i profesjonalne zorganizowanie przedsięwzięcie.