Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Czytajmy dzieciom aby były mądre, dobre i szczęśliwe.

Uczniowie klasy 1a brali udział w projekcie „Mamo, Tato poczytaj mi!”, który realizowała p. Patrycja Augustyniak, studentka II roku pedagogiki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu .Badanie miało na celu zbadanie stosunku rodziców wobec czytelnictwa uczniów klasy 1a SP10.
Dzieci rozmawiały o częstotliwości czytania w domu, zarówno samodzielnego, jak i przez dorosłych, różnorodności księgozbioru uczniów. Wypowiedzi były nagrywane i wraz z omówieniem wyników projektu zostaną przekazane rodzicom na zebraniu semestralnym. W ramach podsumowania spotkań każdy uczeń otrzymał od Pani Patrycji śliczne wydanie „Najpiękniejszego Skarbca Baśni”. Mamy nadzieję, że książka będzie rodzicom i dzieciom dawała wiele radości podczas wspólnego czytania oraz stanie się ich wiernym przyjacielem.