Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Drogi Goścu,... kolejne spotkanie

W dniu 02.10.2019 gościliśmy przemiłego Gościa, Panią Dyrektor Szpitala we Włocławku Karolinę Welkę. Spotkanie odbyło się pod nazwą: ,,Drogi Gości, prosimy poczytaj nam książkę...".
Jest to przedwsięzięcie, które na stałe zagościło w naszej szkolnej bibliotece. Ma ono na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, a także przeprowadzenie wywiadu z zaproszonym Gościem. Pani Karolina okazała się niesamowicie przyjazną i otwarta na potrzeby dzieci Osobą.Było czytanie, zabawy, wspólne piosenki, a także prezenty wręczone przez Panią dyrektor dla uczestników akcji czytelniczej.Wszyscy bardzo dziekujemy i czekamy na następne spotkanie.

Akcja została połączona z obchodami Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji. Na spotkaniu czytana była baśń Jana Christiana Andersena - słynnego dyslektyka.