Wtorek 14 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Maciej, Bonifacy, Dobiesław

DRZWI OTWARTE W SP10

Drzwi Otwarte Szkoły Podstawowej nr 10 we Włocławku to tradycja wpisana na stałe w wydarzenia placówki.

Każdego roku przebiega pod innym hasłem. Tegoroczne brzmiało ”Dał nam Chopin swe serce”,

były więc m.in. takie prezentacje i wystawy jak „Chopin w sztuce”, „Chopin na Kujawach”, „Chopin w sieci” czy „Podwieczorek z Fryckiem”...,ale i najmłodsi czyli 2 oddziały zerowe oraz klasy I-III zaprezentowały tzw. specjalności „Muzykujące smyki”, „Przyjaciele zielonego lasu”, „Włóczykije” czy „Kujawiaczki”.

Tego dnia otworzyliśmy gabinety logopedów, pedagogów, pielęgniarki, zaprosiliśmy do biblioteki i sal informatycznych.

Debatę nt. „Mam prawo ...” poprowadził Szkolny Samorząd a na sali gimnastycznej było tanecznie i śpiewająco.

Odwiedzili nas wszyscy zainteresowani, przyjaciele szkoły, byli uczniowie. Zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną, ofertą zajęć rozwijających zainteresowania oraz różnymi formami pomocy dla uczniów.

Byli rodziców 5 i 6-ciolatków, niektórzy dokonali zapisu dziecka do szkoły.

Nasze Drzwi Otwarte to sprawdzona forma wychodzenia z ofertą edukacyjną do uczniów i ich rodziców.

Zdjęcia w zakładce GALERIA