Niedziela 12 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Joanna, Dominik, Pankracy

Dzień Babci i Dziadka

„Rodzina, ach rodzina …” pod takim hasłem we wtorek 5 lutego 2013 roku odbyła się tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku przygotowali ją uczniowie klas trzecich. W centralnym punkcie sali znajdował się rodzinny stół, a przy nim wielopokoleniowa rodzina: seniorzy rodu i młodsze pokolenia. Wszyscy, zarówno występujący, jak i zaproszeni goście bawili się przy znanych i lubianych piosenkach biesiadnych. Zabrzmiały fragmenty takich przebojów, jak „Upływa szybko życie”, „Gdybym miał gitarę czy „ Ore, ore”. Oprócz prezentacji wierszy i pięknych piosenek, tematycznie związanych z uroczystością, wnuczęta zatańczyły tango, sambę, czaczę, rock and rolla i breakdance. Na zakończenie szanowni goście otrzymali życzenia i własnoręcznie przygotowane kolorowe kwiaty. Gromkie brawa kończące uroczystość dowodzą, że dzieci sporo z siebie dały.
Dziękujemy Kochani, że z zaproszeń skorzystaliście i swą obecnością nas zaszczyciliście.

Uczniowie klasy III a i III b wraz z Wychowawcami
i Dyrekcją Szkoły