Środa 15 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Zofia, Jan, Izydor

Dzień Matki

W maju, kiedy rozkwitają bzy i tulipany, a śpiew ptaków przypomina, że to już wiosna -jest w polskim kalendarzu dzień poświęcony najdroższej osobie na świecie - Mamie. Jest to dzień, w którym w szczególny sposób okazujemy swoim Mamom wdzięczność i szacunek za trud wychowania, za opiekę i poświęcenie, ale przede wszystkim za to, że dała nam największy skarb – życie.

Z tej okazji 26 maja uczniowie naszej szkoły przygotowali dla mam program artystyczny.

Uczniowie klasy V c zaprezentowali przepiękne utwory poetyckie. Nie zabrakło również wzruszających piosenek o mamie, wykonanych przez uczennice z klas V a i V d.

Program artystyczny uświetniły również występy zespołów tanecznych z naszej szkoły.

Aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dopilnowały pani Anna Dwornikowska, pani Anna Siatecka i pani Joanna Wojciechowska.

Zdjęcia z uroczystości w zakładce Galeria