Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

DZIESIĄTKA NA MEDAL

Nasza szkoła w dniu 12 stycznia 2018 roku uczestniczyła w Drużynowych Mistrzostwach Włocławka w Tenisie Stołowym w Kategorii Dziewcząt. Dziesiątka była reprezentowana przez dwie uczennice - Dominikę Kijewską oraz Patrycję Skruszewicz. Na codzień uczennice klasy 6B. Turniej był rozgrywany w systemie do trzech wygranych setów. System rozgrywek przewidywał rozgrywanie pięciu meczów z każdą drużyną. Zaczynało się grę dwoma singlami i deblem. Nasza drużyna w tym turnieju zajęła trzecie miejsce po niezwykle wyrównanej walce z S.P. 19 wynik 3-2 i S.P 23 wynik 3-2. Należy w szczególny sposób wyróżnić uczennicę Dominikę Kijewską - jako jedyna ze wszystkich uczestniczek wygrała wszystkie mecze. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.