Piątek 10 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Antonina, Izydor, Antoni

Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Dnia 6 maja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Włocławku odbył się festyn z okazji Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W imprezie wzięli udział także nasi uczniowie z klas IV i V. Organizatorzy w tym dniu przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, min. jazdę rowerem po miasteczku ruchu drogowego, jazdę po torze sprawnościowym, ćwiczenia na symulatorze jazdy (która bardzo się podobała uczniom). Poza tym uczestnicy mieli okazję podczas festynu zobaczyć (a nawet w nich posiedzieć) pojazdy i sprzęty Straży Pożarnej, WOPR, Ratownictwa Medycznego oraz Policji. Atrakcja dla uczestników był również pokaz rozcinania samochodu uszkodzonego podczas wypadku drogowego, zaprezentowany przez Straż Pożarną.