Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Festiwal Gier Planszowych „2. GORĄCZKA ZŁOTA NAD WISŁĄ”,

Centrum Kultury Browar B zaprasza do udziału w Festiwalu Gier Planszowych „2. GORĄCZKA ZŁOTA NAD WISŁĄ”,który odbędzie się 14 października w Browarze B w godzinach od 11 do 20. Podczas całodniowego festiwalu można będzie zapoznać się z dziesiątkami tytułów gier planszowych i karcianych. Do dyspozycji będą gry matematyczne, logiczne, pamięciowe, przygodowe, taktyczne, m.in nagrodzone przez MENSA. Wiele z nich może stać się istotną pomocą edukacyjną w nauczaniu konkretnych przedmiotów, integracji grup, wspieraniu indywidualnego rozwoju uczniów, inspiracją w rozwijaniu pasji i wiedzy.Wydarzeniu towarzyszyć będą dwa turnieje o mistrzostwo Polski w gry planszowe „Sabotażysta” oraz Wizard", które są elementem międzynarodowego cyklu World Championship 2018. Turnieje eliminacyjne rozegrane zostały w tym roku w ponad 100 miastach Polski! Najlepsi gracze z całego kraju zmierzą się u nas o dwa tytuły mistrza Polski 2018 oraz awans do finałów Mistrzostw Świata.