Wtorek 16 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Maria, Stefan, Eustachy

Fotograficzny konkurs wielkanocny

Zapraszamy wszystkie dzieci z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie pt:"Fotograficzny konkurs wielkanocny w 3 krokach"
Krok 1:) Powyciągajcie z szafek, szuflad i półek kredki, flamastry, wycinanki, bibułę, blok techniczny, klej, nożyczki, kolorowe papiery, kartony, plastelinę, farbki do malowania twarzy, farby plakatowe, przygotujcie wydmuszki po jajkach. Przyda się też wszystko to, co niby już niepotrzebne - stara gazeta, rolka od papieru toaletowego, patyczki itd
Krok 2:) Stwórzcie kartkę świąteczną, ozdobę na wielkanocny stół albo pisankę. A może macie specjalne farbki i wyczarujecie na Waszych twarzach zająca?:) Najważniejsze, abyście dobrze się bawili i mieli super humory tworząc Wasze "dzieło".
Krok 3:) Zróbcie zdjęcie komórką pracy, którą stworzyliście i prześlijcie na maila.

Czekamy na zdjęcia Waszych prac do 15 kwietnia 2020 r.
Niech te święta, pomimo trudnej sytuacji w naszym kraju, będą dobre, radosne i pogodne, a przede wszystkim zdrowe. Tego Wam życzymy i czekamy na Wasze prace!:)