Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

GALA KONKURSU LITERACKO - PLASTYCZNEGO

6 marca 2015r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gali konkursu literacko – plastycznego pt.: „Historia, współczesność i przyszłość włocławskiego sportu”
Zadaniem konkursowiczów było napisanie 10 zdań o historii, współczesności i przyszłości włocławskiego sportu, wykonanie prac plastycznych oraz zaprojektowanie maskotki włocławskiego sportu.
III miejsce w konkursie plastycznym zajęły uczennice klasy VI b : Matuszewska Wiktoria, Sandra Sobotowska i Nicola Zawadzka
Wyróżnienie w konkursie literackim otrzymały: Martyna Porębska kl. IV b, Natalia Rapsiewicz kl. V a i Gabriela Galińska kl. VI c.
Nagrodę za udział w quizie o sporcie otrzymały: Martyna Porębska kl. IV b oraz Sandra Sobotowska kl. VI b.
Uczniów do konkursów przygotowali: p. I. Składanowska, p. A. Lewandowska, p. A. Zacharek i p. K. Żywica oraz p. M. Traczyk.