Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Halloween

Dnia 30.10.2015 w naszej szkole odbyła się zabawa Halloween’owa. Z tej okazji dzieci klas 0-3 miały okazję zaprezentować swoje upiorne stroje wśród, których nie zabrakło: szkieletów, wiedźm, diabłów, czarownic itp.
Na początku dzieci odpowiadały na pytania związane ze świętem Halloween. Następnie była zabawa ‘Taniec z miotłą’ oraz ‘Mumia’. Uczniowie mieli również za zadanie ułożyć wyraz Halloween i przejść ułożoną z kartek trasę, skacząc na jednej nodze.
Na koniec odbyła się słynna konkurencja ‘Bobbing the apples’, czyli łowienie jabłek z miski z wodą, bez której trudno nie świętować tak hucznie Halloween.
Po zabawie dzieci gwarnie dyskutowały z nauczycielami w klasach o miłych przeżyciach podczas imprezy szkolnej.