Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Hallowe’en w naszej szkole

31 października 2014 nasza szkoła stała się przystankiem dla duchów, elfów i wszelkiego rodzaju stworów. Wszystkie te postaci z bajek i filmów science-fiction przybyły do nas z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanady oraz USA, aby uczcić od wieków kultywowaną w tych krajach tradycję halloweenową.
Dzieci prześcigały się w pomysłach na najciekawszy strój. I tak tego dnia na korytarzach szkolnych spotkać można było czarownice, zombie, , duchy, wampiry, a w klasie IIa trafił się nawet łowca duchów . Za świetne przebrania uczniowie nagradzani byli cukierkami i lizakami.
Tego dnia odbył się również konkurs na latarenki z dyni. Wyłoniono 5 najpiękniejszych lampionów. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na najbliższym apelu. Czekają na nich dyplomy i upominki.