Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

Herbatka u Kubusia Puchatka

Z okazji Dnia Pluszowego Misia i w ramach współpracy partnerskiej z Miejską Biblioteką Publiczną (Program Biblioteki Narodowej „Zakup nowości do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych” – Priorytet 2) odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy pt. „Herbatka u Kubusia Puchatka”. Uczestniczyły w nim uczniowie klas drugich naszej szkoły. Była to konkurencja drużynowa, każdą klasę reprezentowało po trzech uczniów. Najlepszy okazał się zespół z klasy II a w składzie: Oliwia Cichocka, Julia Budzyńska, Katarzyna Nawrocka. Kolejne miejsca zajęli reprezentanci klasy II b (II miejsce) i kl. II c (III miejsce). Konkurs przeprowadzony został przez szkolną bibliotekę.