Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

III a i III b w Łęczycy.

Dnia 31 maja 2017 roku uczniowie klasy 3a i 3b udali się na wycieczkę do Łęczycy. Zwiedzili zamek, z wysokiej wieży obejrzeli panoramę miasta, uczestniczyli w warsztatach z lepienia gliny oraz w zabawach plebejskich. Na długo pozostaną w pamięci opowieści przewodnika o największej średniowiecznej budowli w centralnej Polsce, a szczególnie legendy i opowiastki o diable Borucie. Wiele frajdy dostarczyło wszystkim strzelanie z łuku, rzucanie włócznią a przede wszystkim poruszanie się na nartach wieloosobowych. Niezwykle trudno było zsynchronizować ruchy członków drużyny tak, aby przemieszczać się utrzymując równowagę. Oj, wielu leżało na trawie! To była ostatnia wycieczka z naszymi Paniami; za rok pojedziemy już z nowymi wychowawcami.