Środa 17 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą Aneta, Bogdan, Aleksy

IV EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU SUDOKU

11 maja 2011 roku, w Szkole Podstawowej nr 10 we Włocławku, już po raz czwarty, odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Sudoku. Konkurs ten jest organizowany we współpracy Szkoły Podstawowej nr 10 i nr 18, zamiennie jednego roku w pierwszej placówce, następnego w drugiej i przebiega zgodnie ze wspólnie opracowanym przez organizatorów regulaminem.W tegorocznej edycji, w zabawie w rozwiązywanie łamigłówek Sudku, wzięło udział 17 uczniów z ośmiu włocławskich podstawówek: SP 2, SP 7, SP 8, SP 10, SP 12, SP 14, SP 18, SP 22.
W czasie potyczek uczniowie rozwiązywali cztery plansze o różnym poziomie trudności. W rywalizacji ważne było poprawność wypełnienia karty oraz czas pracy. Rekordziści rozwiązywali łamigłówki w niespełna trzy minuty. Poziom uczestników był wyrównany – bardzo wysoki. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:
Przewodniczący: p. Stanisław Przekwas – Szkoła Menedżer,
Członkowie: p. Elżbieta Słabęcka – SP 2,
p. Joanna Majczak – SP 14,
p. Jolanta Zygmunciak – SP 18,
p. Iwona Szarecka – SP 22.
A oto nagrodzeni uczniowie:

1.SP 8 RANISZEWSKA ZOFIA 53 II miejsce
2.SP 10 RĘBACZ MIKOŁAJ 45 IV miejsce
3.SP 12 RAFALSKI KACPER 55 I miejsce
4.SP 14 DRAK SBAHI JAKUB 45 IV miejsce
5.SP 22 KARPIŃSKA NATALIA 53 III miejsce
6.SP 14 KRAKOWSKA PATRYCJA Nagroda dodatkowa dla najmłodszego uczestnika konkursu
Dzięki sponsorom między innymi Telewizji Kablowej Sat Film, Gdańskiemu Wydawnictwu Oświatowemu, drobne upominki otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie. Ponadto, wszyscy miłośnicy Sudoku mogli pogawędzić w czasie słodkiego poczęstunku. Na zakończenie spotkania Pani Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 zaprosiła na konkurs w przyszłym roku. W takim razie, DO ZOBACZENIA ZA ROK W „OSIEMNASTCE” !